Hakkımızda | Macvurgunu.net
! BEDAVA 25₺ BONUS SADECE MOBİLBAHİS 'DE !

Hakkımızda

MV Hakkımızda

1 Haziran 2014 tarihinde SM İletişim ve İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. desteğiyle yayın hayatına başlayan macvurgunu.net projesi hakkında tüm bilgileri bu sayfa üzerinden bulabilirsiniz.


MACVURGUNU.NET NEDİR?

macvurgunu.net; Yerli ve yabancı maç satışı yapan analiz uzmanlarının, bahis şirketlerinin ve tüyo sitelerinin kuponlarını puan karşılığı paylaşan bir tahmin sitesidir.


MACVURGUNU.NET ‘İN AMACI NEDİR?

Amacımız; Hem güncel, hem de yüksek tutturma oranına sahip iddaa kuponlarını sadece birkaç puan karşılığında paylaşmaktır. Bunu yaparken de koyduğumuz %80 başarı barajı sayesinde kazancınızı şansa bırakmamış olursunuz.


HEM GÜNCEL, HEM DE YÜKSEK BAŞARI ORANI NASIL SAĞLANIYOR?

Yukarıda bahsettiğimiz yerli ve yabancı maç satışı yapan ekipler arasında sadece 2 bülten üst üste %80 başarı ortalaması üzerinde kalan uzmanların kuponları sitemize eklenmektedir. Bu sayede hem güncel, hem de başarı oranı yüksek kuponları değerlendirmiş olursunuz.


KAÇ GRUBA / SİTEYE ÜYELİĞİNİZ BULUNUYOR?

Alanında uzman toplam 18 ücretli grup ya da siteye üyeliğimiz bulunmaktadır. Ancak dediğimiz gibi sitemize eklemeler yapılırken uzmanların 2 bülten üst üste %80 başarı ortalamasını geçmeleri gerekmektedir. Yani mevcut sistemde aktif ve pasif olmak üzere uzman listemiz ikiye ayrılmaktadır.


AKTİF / PASİF UZMAN LİSTESİNDE KİMLER VAR?

Aktif Uzman Listesi: MV Özel, MV Basket, BankoKasa, MrKupon, Tahminist, Bet Advisor, MV Sürpriz, MV Gold.

Pasif Uzman Listesi: Gökhan Doğulu, Cihat Yakut, Mehmet66, Murat Apaydın, Esat Savaş, Selçuk Erdoğan, Vitibet, Typersi, Betshoot ve 1 Blog sitesi.


NEDEN %80 BAŞARI ORTALAMASI?

Bu başarı ortalaması çok uzun hesaplar ve incelemeler sonucunda ortaya çıktı. Bu çıtayı koyarken hem uzmanların genel performansları, hem de kuponlarda ki başarı oranlarına katkısı düşünüldü ve bunların neticesinde %80 barajı yani başarı ortalaması ortaya çıkmış oldu.


AKILLI PUAN SİSTEMİ NASIL ÇALIŞMAKTADIR?

Çok basit. Üye bütçesine uygun paketi Puan Paketleri sayfamızdan seçiyor. Ödemesini aynı sayfa üzerinde bulunan banka hesaplarımızdan birine yapıyor. Ödeme onayının ardından satın aldığı puan paketi üyenin hesabına tanımlanıyor ve böylelikle tüm kuponlar kendisine açılmış oluyor.


ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Havale, EFT ya da ATM ‘den Kartsız İşlem yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme yaparken Benzersiz Ödeme Kodunuzu açıklama kısmına yazdığınız takdirde ödemeniz anında kontrol edilerek, puan paketiniz birkaç dakika içerisinde hesabınıza tanımlanmış olur.

Benzersiz Ödeme Kodu: Puan Paketleri sayfamızda yer alan ve her üyenin kendine ait olan özel ödeme kodudur. Ödeme yaparken ister bu kodu kullanabilir, isterseniz de işlem, fiş ya da makbuz numaranızı bize iletebilirsiniz.


PUAN İADESİ YAPILIYOR MU?

Tabii ki. Garantisini verdiğimiz %80 başarı ortalamasının altında kalındığı günlerde üyenin harcadığı tüm puanlar hesabına geri yüklenmektedir. Haziran 2014 tarihinden itibaren sadece 7 defa %80 başarı ortalamasının altında kalınmıştır. Bu da bizim en haklı gururumuzdur.


MV HIZLI ERİŞİM

iddaa tutan tahminleriddaa üye yorumlarıiddaa sorularımacvurgunu şikayet

macvurgunu.net
Kazancınızı Şansa Bırakmayın!

Düşme potasında bulunan takımlara dikkat edin! Birçok sürpriz sonuç çıkabilmektedir.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları