Futbol mu? Basketbol mu? | Macvurgunu.net
! BEDAVA 25₺ BONUS SADECE MOBİLBAHİS 'DE !

Futbol mu? Basketbol mu?

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

Bir yandan günün maçlarını takip ederken, diğer yandan bu sorunun cevabını kendi aramızda muhakeme etmeye başladık. Ve tabii ki sonucu sizinle de paylaşmak istedik. Her ne kadar ekibimiz arasında futbol diyenlerin sayısı basketbol diyenlerden fazla olsa da, derin bir araştırma sonrasında basketbol konusunda hem fikir olduk diyebiliriz.


GÜNÜN YÜKSEK ORANLI BANKO VE SÜRPRİZ İDDAA KUPONLARINI KAÇIRMAYIN


Peki Bu Fikir Değişikliğinin Sebebi Ne?

Basketbol bültenlerini incelerseniz karşılaşmaların ilk yayınlanan barem ve handikapları sonradan değişiklikler göstermektedir. Çoğu kimse bunun adına “Value” dese de, aslında bülten yayınlanır yayınlanmaz analizleri kendiniz yaparsanız çok daha büyük faydalarını görebilirsiniz. 10 ‘larda açılan handikapların düşe düşe en sonunda taraf değiştirdiğine bile tanık olduğumuz basketbol bültenleri işte bu nedenle futbola nazaran daha avantajlıdır. Ama işin asıl püf noktası bülten yayınlandığı anda maçları analiz edebilmektir.

Futbol ‘da Bu Tür Maçlar Yakalayamaz mıyız?

Bizim de ekip halinde en fazla kafa yorduğumuz ve tartıştığımız nokta burasıydı. Çünkü takdir edersiniz ki, her bültende sonradan oranı düşen ya da yükselen karşılaşmalar oluyor. Bunu zamanında yakalayıp oynamak, her zaman avantajdır. Ancak basketi futboldan ayıran noktada tam olarak burada başlıyor. Çünkü baskette handikaplı maçların oranı hep aynı ve sizin en garanti gördüğünüz futbol karşılaşmasının bile en fazla oranı 1.60-1.70 ‘tir. Oysa ki baskette bunu sürekli sağlayabiliyorsunuz.

Basketbol ‘da Maç ve Takım Analizi Nasıl Yapılır?

Bu sorunun cevabını bir sonra ki yazımızda sizlerle paylaşacağız. Ancak bir ipucu vermek gerekirse, deplasman takımları her zaman 1-0 geride başlar. Bunu göz önünde bulundurarak ev sahibine açılan yüksek handikaplı maçlarda şansınızı kesinlikle ev sahibinden yana kullanabilirsiniz. Tabii bunun da bazı dikkat edilmesi gereken noktaları var, bunları da sizlerle bir sonra ki yazımızda paylaşacağız.


Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

21 Şubat Perşembe - 80%
 
20 Şubat Çarşamba - 75%
 
19 Şubat Salı - 50%
 
18 Şubat Pazartesi - 75%
 
17 Şubat Pazar - 75%
 
16 Şubat Cumartesi - 75%
 
15 Şubat Cuma - 80%
 
* Her Gün Güncellenmektedir
 

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Değişen oranlara aldanmayın! Oranın değişmesi tutacağı anlamına gelmez.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları