28-29 Ekim 2015 Editör Notları | Macvurgunu.net
! BEDAVA 25₺ BONUS SADECE MOBİLBAHİS 'DE !

28-29 Ekim 2015 Editör Notları

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

Herkese Merhaba,
Tartışmasız Türkiye’nin en iddaalı tahmin sitesi macvurgunu.net ‘da bir günü daha geride bıraktık. Peki bu günde neler oldu? Kimler kazandı? Hangi uzmanın tahminleri daha başarılıydı? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Çarşamba ve Perşembe Bülteninde Neler Yaşandı?

Bülten detaylarına geçmeden önce sitemizde bu hafta içi bülteniyle birlikte uygulamaya başladığımız bir husustan bahsetmek istiyoruz. 28 Ekim 2015 tarihinden itibaren hafta içi bültenlerinde az maç olmasından dolayı uzmanların benzer kuponlar oluşturması halinde o bültenlerde sadece uzmanların ortak tahminlerinden derlediğimiz MV Özel Kuponlarını paylaşacağız.

Böylelikle hem benzer kuponlar için gereksiz puan kaybı yaşamamanız, hem de az maç olmasından dolayı oluşabilecek başarı oranının düşmemesi amaçlanmıştır. Bu uygulamayı test ettiğimiz 2 günde de sağlanan başarı oranı bizleri mutlu etti ve uzmanların beraberinde MV Özel Kuponları bu günlere damga vurmuş oldu.

Acaba Hangisi?

Pek bir seçme şansımız olmadığı için MV Özel Kuponları bünyesinde tüm uzmanlarımızı tebrik etmek istiyoruz. Sonuç olarak MV Özel Kuponlarını da uzmanlarımızın ortak tahminlerinden derliyoruz.

Peki Uzmanların Genel Performansı Nasıldı?

28 Ekim 2015 – MV Özel 4 Banko 3 Sürpriz tahminli kuponuyla güne damga vurmasını bildi ve uygulamayı test ettiğimiz ilk günde tüm üyelerimize güven verdi.

29 Ekim 2015 – MV Özel 4 Banko 2 Sürpriz tahminli kuponuyla yine kazandırmasını bildi ve önümüzde ki hafta içi bültenleri için herkesin güvenini tazelemiş oldu.

Peki 30 Ekim 2015 Bülteninde Bizi Neler Bekliyor?

Geçtiğimiz hafta sonu bülteninde %96 ‘lara ulaşılan bir başarı oranı yakalamıştık. Bülteni incelediğimizde yine çok rahatlıkla bu oranları yakalayacağımızı söyleyebiliriz. Sizlerin de bildiği üzere çok fazla maç olması, uzmanların birbirinden farklı kupon taktikleriyle çok yüksek başarı oranları yakalamalarını sağlamaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi; şimdiden tüm üyelerimizi tebrik ediyoruz.

28-29 Ekim 2015 bülteninin geneline baktığımızda ise 14 Tahminde 13 Tutan Tahmin ile %93 ‘lük bir başarı gösteren uzmanlarımızı tebrik eder, üyelerimize de bol kazançlar dileriz.

macvurgunu.net
Kazancınızı şansa bırakmayın..

28-29 EKİM 2015 TUTAN TAHMİNLER LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

21 Şubat Perşembe - 80%
 
20 Şubat Çarşamba - 75%
 
19 Şubat Salı - 50%
 
18 Şubat Pazartesi - 75%
 
17 Şubat Pazar - 75%
 
16 Şubat Cumartesi - 75%
 
15 Şubat Cuma - 80%
 
* Her Gün Güncellenmektedir
 

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Geçim kaynağı olarak görmeyin! Hobi ya da ek gelir olarak düşünerek oynayın.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları