26 Ekim 2015 Editör Notları | Macvurgunu.net
! BEDAVA 25₺ BONUS SADECE MOBİLBAHİS 'DE !

26 Ekim 2015 Editör Notları

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

Herkese Merhaba,
Tartışmasız Türkiye’nin en iddaalı tahmin sitesi macvurgunu.net ‘da bir günü daha geride bıraktık. Peki bu günde neler oldu? Kimler kazandı? Hangi uzmanın tahminleri daha başarılıydı? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Pazartesi Bülteninde Neler Yaşandı?

Neler yaşanmadı ki! Uzmanların pazar bültenine %92 ‘lik başarı oranıyla damga vurmasının ardından pazartesi bültenine de %96 ‘lık başarı oranıyla damga vurdular ve 23 Şubat 2015 tarihinde sitemizde kırılan %95 ‘lik başarı oranını geçtiler. Evet yanlış duymadınız! Yeni rekor 21 tahminde 20 isabetli tahmin ile %96 ‘lık başarı oranı.

Tabii bunda ki en büyük pay bu ay itibariyle Rekortmen ve BankoKasa gibi uzmanların kendini aşmaları oldu. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte özellikle sizlere söylediğimiz bir konu vardı ki o da; haftalar geçtikçe yani takımların oturmaya başlamasıyla başarı oranlarının çok fazla yükseleceği idi. İşte bu nedenle başarı oranı bu denli yükselmeye başladı. Tüm uzmanlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyoruz.

Acaba Hangisi?

Kimi desek yine az gelir! Ama biz yine Rekortmen diyeceğiz. Çünkü üst üste 4. gününde de kazandırmasını bildi ve hafta sonu bülteninde hem futbol hem de basketbol tahminlerinde tulum çıkardı.

Peki Uzmanların Genel Performansı Nasıldı?

Rekortmen 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla güne yine damga vurmasını bildi ve sadece banko değil, sadece sürpriz değil, basketbol tahminlerinde de başarı sağlamaya devam etti.

BankoKasa 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla günün kazandıranları arasında yer aldı ve son 5 gününde 4. kez kaznadırmayı başardı. Rekortmen ile kıyasıya bir mücadele içine giren BankoKasa Ekibi ‘ni bir kez daha tebrik ediyoruz.

Tahminist 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla böylesine zorlu bültende kendini bir kez daha kanıtlamış oldu. Son 4 günde 3. kez kazandırarak takipçilerini sevindirdi.

Bet Advisor 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla günün yine az ve öz kazandıranı olmayı başardı. Hem Ivan Kacic, hem de Jeremy Price ‘ı hafta sonu bülteninde ki başarıları için kutluyoruz.

MV Özel 4 Banko 2 Sürpriz tahminli kuponuyla günün yine kazandıranları arasındaydı, her ne kadar Fenerbahçe Basketbol Takımının azizliğine uğramış olsa da diğer tahminlerinde ki üstün başarısı ve sürprizlerinin tutması takipçilerine bol kazanç sağlamış oldu.

Peki 27 Ekim 2015 Bülteninde Bizi Neler Bekliyor?

%96 ‘lara çıkan hafta sonu bülteninin ardından uzmanların bu denli yüksek başarılarına bugün de devam edeceklerini düşünüyoruz. Bülteni incelediğimizde ise, Lig Kupaları ve 2. Lig maçlarının olduğunu görüyoruz. Ayrıca bültende fazla maç olmaması yine uzmanların derin analizler yapmasını ve yüksek başarı oranlarını beraberinde getireceğini gösteriyor. Hal böyle olunca yine herkes için bol kazancın olduğu bir günün bizi beklediğini söyleyebiliriz.

26 Ekim 2015 bülteninin geneline baktığımızda ise 21 Tahminde 20 Tutan Tahmin ile %96 ‘lık bir başarı gösteren uzmanlarımızı tebrik eder, üyelerimize de bol kazançlar dileriz.

macvurgunu.net
Kazancınızı şansa bırakmayın..

26 EKİM 2015 TUTAN TAHMİNLER LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

21 Şubat Perşembe - 80%
 
20 Şubat Çarşamba - 75%
 
19 Şubat Salı - 50%
 
18 Şubat Pazartesi - 75%
 
17 Şubat Pazar - 75%
 
16 Şubat Cumartesi - 75%
 
15 Şubat Cuma - 80%
 
* Her Gün Güncellenmektedir
 

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Sürpriz maçlarınız için sistemi kullanmaktan çekinmeyin! Bu size birçok kazanç sağlayabilir.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları