Unutulan İddaa Kuponları | Macvurgunu.net
MACVURGUNU.NET FARKIYLA HEMENBAHİS 'E ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 10 TL HEDİYE

Unutulan İddaa Kuponları

! YATIRIM ŞARTSIZ 20 TL BEDAVA BONUSUNUZU KAÇIRMAYIN !

Bugün hangi konu hakkında bilgi paylaşacağımızı düşünürken, birden aklımıza ikramiyesi alınmayan iddaa kuponları geldi. Gerçi alınmayan ikramiye miktarını öğrenince geç bile kaldığımızın farkına vardık.

Öyle ki sözü edilen rakamlar milyonlar ile ifade ediliyor. Bunların başında ise 2005 yılında unutulan 135BinTL ‘lik kupon geliyor. Evet yanlış duymadınız. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı verilerine göre 2005 yılında iddaa ‘dan 135BinTL tutturan biri, bu ikramiyeyi almayı unutmuş. İddaa tarihinin de en büyük ikramiyeleri arasında yer alan bu kuponun alınmamış olması da, özelliğini daha da arttırıyor.

Peki bununla biter mi? Tabii ki hayır. Yıllara baktığımızda her yıl düzenli olarak 10BinTL ile 100BinTL arası kazanılan ödüller iddaa severler tarafından alınmıyor ya da kuponlar kaybediliyor. Kısaca o ya da bu şekilde her yıl kazandığı zenginliği kaybeden insanlar var etrafımızda.

Zenginlik diyoruz çünkü, gel zaman git zaman bu rakam milyonlara ulaşmış durumda ve son bilgilere göre 50Milyon ‘un üzerine çıkmış durumda. Yine Spor Toto Teşkilat Başkanlığı verilerine göre 2009 yılında sadece Spor Toto ‘da 15 maçı doğru tahmin ederek 213BinTL kazanan biri, ikramiyesini almamış. Bu da Spor Toto tarihinin en yüksek alınmayan ikramiyesi olarak dikkat çekiyor.

Peki alınmayan ya da unutulan ikramiyeler ne yapılıyor? diye sorarsanız, cevabı çok basit Spor Toto bu ödülü sağ cepten alıp, sol cebe koyuyor. Yani o yılın içinde bulunduğu 31 Aralık tarihine kadar ödülünüzü aldınız, aldınız, aksi takdirde bir daha almanız mümkün olmuyor.


RUYABET

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  20 Nisan Cuma - 100
  19 Nisan Perşembe - 87
  18 Nisan Çarşamba - 81
  17 Nisan Salı - 89
  16 Nisan Pazartesi - 100
  15 Nisan Pazar - 94
  14 Nisan Cumartesi - 100
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Mart 2018 - 93%
  Şubat 2018 - 91%
  Ocak 2018 - 92%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar

  Taraftarı olduğunuz takıma karşı duygusal yaklaşmayın! Gerekirse o takımın maçlarını oynamayın.
  BAHİSBET