! BEDAVA 15₺ BONUS SADECE Bets10 'DA !

MV Gold & Altın Kupon ile Kazanmak

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

30 ve üstü orana sahip bu kuponlar Ocak 2016 ‘da sitemizde yayına alındı. Özellikle Altın Kupon hakkında çok fazla soru gelmesi üzerine bu yazıyı yazma gereği duyduk.


GÜNÜN YÜKSEK ORANLI BANKO VE SÜRPRİZ İDDAA KUPONLARINI KAÇIRMAYIN


MV Gold & Altın Kupon Nedir?
30 ve üstü orana sahip puan iadeli iddaa kuponlarıdır.

Döngü Sistemi Nasıl Çalışır?
Altın Kupon tutmadığı takdirde Döngü Sistemi adını verdiğimiz iade sistemi aktif olur ve kupon puanı eksiksiz olarak üye hesabına iade edilir.

Not: Kupon tek maçtan bile yatsa döngü sistemi aktif olur, kuponun başarılı sayılabilmesi için tüm tahminlerin tutması gerekmektedir.

Puanlar Hemen İade Ediliyor mu?
İddaa maçların resmi sonuçlarını açıkladığı anda Döngü Sistemi aktif olur ve bir sonraki Altın Kupon paylaşımından önce puanlarınız iade edilir.

Avantajı Nedir?
Kupon oranı 30 ve üstü olduğu için, siz her gün aynı miktarda para ile oynadığınızda 10 gün kaybetseniz bile 11. gün kazandığınızda yatırdığınız paranın 30, kaybımızın ise 3 katını kazanmış olursunuz.

Nasıl Yani? Örnek Verebilir misiniz?
Her gün yatırdığımız para 20TL olsun. 10 gün boyunca kaybettiğimiz para 200TL olur. 11. gün kazandığımızda ise en az 600TL kazanmış oluruz. Bu sayede yatırdığımız paranın 30 katını, kaybımızın ise 3 katını kazanmış oluruz.

Kupon Oranı Her Zaman 30 Üzeri mi Olacak?
Tabii ki. Bu sistemin sağlıklı çalışabilmesi için yayınladığımız kuponların oranı sürekli 30 ve üstü orana sahip olacaktır.

Peki Altın Kupon Hangi Günler Paylaşılıyor?
Hafta içi ve hafta sonu bülteni olmak üzere haftada 2 defa Altın Kupon paylaşımı yapılmaktadır.

Altın Kupon & Döngü Sistemi hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu ya da öneriyi bu yazı altında bizlere iletebilirsiniz.


Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

9 Mart Cumartesi - 100%
8 Mart Cuma -70%
7 Mart Perşembe - 75%
6 Mart Çarşamba - 50%
5 Mart Salı - 100%
4 Mart Pazartesi - 50%
3 Mart Pazar - 100%
* Her Gün Güncellenmektedir

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Kuponunuza değil, kendinize güvenin! Riski hiçbir zaman göz ardı etmeyin.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları