İddaa Oynamak Hastalık mı? | Macvurgunu.net
MACVURGUNU.NET FARKIYLA HEMENBAHİS 'E ÜYE OLAN HERKESE ANINDA 10 TL HEDİYE

İddaa Oynamak Hastalık mı?

! 333 TL HOŞGELDİN BONUSUNUZU KAÇIRMAYIN !

Bu konu başlığını seçerken bile ekip olarak ikiye ayrıldığımızı belirtmek isteriz. Ancak uzun tartışmalar ve fikir alışverişleri neticesinde “İddaa Tadında Güzel” sonucuna vardık.

Evet! İddaa bir hastalıktır. Tadında bırakmadığınız zaman büyüyen ve her kaybettiğiniz parada sizi daha da hırslandıran bir hastalıktır. Yüzyıllar boyunca savaşların en büyük nedeni olan KAZANMA HIRSI, tam bu noktada baş gösteriyor ve insanı bitmek bilmeyen bir derinliğe doğru çekiyor.

Sektörde “İddaa” bile kurumsal çatısı altında bunu ifade edemese de, verdiği araba v.b. hediyeler ile insanları daha fazla teşvik etse de her türlü şans oyunun da olduğu gibi, iddaa ‘da sadece bir şans oyunudur ve böyle bakmadığınız sürece kaybetmeye devam edersiniz.

Özellikle sitemizde “garanti, kesin, fixed, şike” v.b. terimleri kullanmamamızın en büyük nedeni budur. Çünkü Yazı-Tura atarken bile ne geleceğini bilemezken, milyon dolarlık bütçeleri olan takımların böyle işler içerisine girse bile bunu size yansıtması maalesef ki mümkün değildir.

Tabii ki FIFA ‘nın en başı bile rüşvet, taraf oy kullanmak v.b. nedenler ile görevinden alınmış olsa bile, onlarca yıl futboldan men edilen FIFA yöneticileri olsa bile unutmayın bunun size yansıtılması söz konusu değildir. Bu nedenle sadece bir şans oyunu olarak görüp, hobi amaçlı sabit para miktarlarıyla oynamanızı tavsiye ederiz.

Aksi takdirde bunun bir hastalık olduğunu ve belki de hayatınızda yapmak ya da ulaşmak istediğiniz noktaları sizden alacağını unutmayın.


RÜYABET

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  21 Mayıs Pazartesi - 100
  20 Mayıs Pazar - 86
  19 Mayıs Cumartesi - 92
  18 Mayıs Cuma - 87
  17 Mayıs Perşembe - 95
  16 Mayıs Çarşamba - 84
  15 Mayıs Salı - 83
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Nisan 2018 - 92%
  Mart 2018 - 93%
  Şubat 2018 - 91%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar

  Paranızı bölerek farklı kuponlar yapın! Emin olmadığınız maçları farklı kuponlarda oynamaktan kaçının.
  BAHİSBET