İddaa ‘nın Püf Noktaları

İddaa ‘nın Püf Noktaları

İddaa Tüyoları adını verdiğimiz bölümümüzde ve blog yazımızda bu konu ile alakalı detaylı bilgiler vermiştik. Ancak gelen talepler ve bu konuda akıllarda takılan bazı püf noktalarına açıklık getirmek istedik. Tabii ki bu noktaları başlıklar halinde yanıt vereceğiz.

Aç gözlü olmayın! Nerede durmanız gerektiğini iyi bilin.
Ne zaman ki bunu bir inat haline getirirseniz o zaman kaybetmeye başlarsınız. Bu nedenle bazen nerede duracağınızı bilmek size en büyük kazancı getirecektir.

Hazırlık maçlarından uzak durun! Genelde beklenmedik sonuçlar çıkmaktadır.
Her ne kadar kolay lokma gibi gelse de, takımların hangi 11 ‘ler ile sahaya çıkacağını ne sıklıkla oyuncu değiştirip ne tür taktikler yapacağını bilmediğiniz için kesinlikle hazırlık maçlarından uzak durmanız gerekmektedir.

Değişen oranlara aldanmayın! Oranın değişmesi tutacağı anlamına gelmez.
Özellikle basketbol karşılaşmalarında buna kesinlikle aldanmayın. Tabii ki bazı noktalarda bunu takip etmek size yarayacaktır ama bültenin ortasında değil, bülten ilk yayınlandığında size yararı olacaktır.

Seçeceğiniz takımları kesinlikle inceleyin! Sakatlık ve cezalı durumlarına bakın.
Bazen banko olarak gözüken ancak oranı yüksek bulunan takımlarda kesinlikle sakatlık ya da cezalı durumları vardır. Bu nedenle kesinlikle incelenmeli ve emin olunmalı.

Taraftarı olduğunuz takıma karşı duygusal yaklaşmayın! Gerekirse o takımın maçlarını oynamayın.
En çok yapılan hataların başında gelir ve bilindiği halde yapılmaya devam edilir. Bunun en güzel örneği bu sene için Galatasaray, Chelsea ve Liverpool takımlarıdır.

Fırsat buldukça bu yazı başlığını güncellemeye devam edeceğiz.

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  1 Aralık Perşembe - 81%
  30 Kasım Çarşamba - 89%
  29 Kasım Salı - 87%
  28 Kasım Pazartesi - 83%
  27 Kasım Pazar - 100%
  26 Kasım Cumartesi - 92%
  25 Kasım Cuma - 94%
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Kasım 2016 - 91%
  Ekim 2016 - 90%
  Eylül 2016 - 93%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar