! BEDAVA 15₺ BONUS SADECE Bets10 'DA !

İddaa ‘dan En Çok Kimler Para Kazandı?

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

Belki de en fazla merak edilen soruların başında “Kim? Ne Kadar Kazandı?” geliyor. İnternet ortamında dönen kuponlardan ziyade gazetelere bile haber olmuş miktarları sizinle paylaşmak istedik.


GÜNÜN YÜKSEK ORANLI BANKO VE SÜRPRİZ İDDAA KUPONLARINI KAÇIRMAYIN


Hiç şüphesiz ki bu listenin başında şu anda 28 yaşına basan Ferdi Sılay gelmektedir. Türkiye onu 2013 yılında 930BinTL ‘lik ödülü kazanmasıyla tanıdı. 2 farklı kuponda oynadığı 4 IY/MS tahmini tutan Ferdi Bey, bu alanda da rekoru elinde bulunduruyor.

Hemen ardında 2011 ve 2012 yıllarında Nesine gibi iddaa oynayan internet sitelerinde fırtınalar estiren ve hakkında bir çok söylem çıkan ” Mehmet66 ” adlı kullanıcı gelmektedir. Bizim bir dönemine şahit olduğumuz bu kullanıcı için her ne kadar Nesine ‘nin botu deseler de, hiç şüphesiz ki bundan 3 sene önce açık olarak paylaştığı 172 oranlı kuponu hala unutamıyoruz.

Listede yer alması gereken diğer bir isim ise eski futbolculardan Akın Kahraman. Akın Bey 10 liralık kuponuyla 77BinTL kazanan nadir insanlardan birisi olarak 2015 ‘in hemen başlarında dikkat çekti.

Ve gelelim hayali kahramanlara! Bu konuda kimse Tuttur ‘un eline su dökemez. Yanlış hatırlamıyorsak 2012 yılının başlarıydı, üyelerinden birinin 450BinTL kazandığını iddia eden Tuttur Ekibi, ne kadar ısrar edilse de bu üyenin kim olduğunu açıklamadı ve tarihte ki yerini bu şekilde aldı.

Aklımıza geldikçe ya da karşımıza çıktıkça örnekleri çoğaltmaya devam edeceğiz.


Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

9 Mart Cumartesi - 100%
8 Mart Cuma -70%
7 Mart Perşembe - 75%
6 Mart Çarşamba - 50%
5 Mart Salı - 100%
4 Mart Pazartesi - 50%
3 Mart Pazar - 100%
* Her Gün Güncellenmektedir

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Hazırlık maçlarından uzak durun! Genelde beklenmedik sonuçlar çıkmaktadır.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları