İddaa 'da Yazın Devam Eden Ligler | Macvurgunu.net

İddaa ‘da Yazın Devam Eden Ligler

! EN YÜKSEK ORAN GARANTİSİ SADECE NGSBAHİS 'TE !

Demirbaş olarak tabir edebileceğimiz liglerin sona erecek olmasıyla birlikte yaz dönemine giriş yapmış olacağız. Peki yaklaşık 2 ay sürecek bu dönemde hangi ligler devam edecek? Hangi ligler başlayacak? En kazançlı ligler hangileri olacak? Tüm bu ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ancak bunun hemen öncesinde size fayda sağlayacak diğer yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz;

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; ligler bitiyor diye asla üzülmeyin! Çünkü yaz döneminde de bir çok lig yer almaktadır ve iddaa her sene bu liglere bir yenisini daha eklemektedir.

Yaz döneminde hangi ligler devam edecek? Hangi ligler başlayacak?

Kuzey Avrupa ülkeleri adını verdiğimiz İsveç, Norveç, Finlandiya, İzlanda gibi ülkelerin yanı sıra Amerika, Brezilya, Çin, Japonya ülkelerine ait ligler de yine bu dönemde aktif olacak ligler arasında yer alacak. Ayrıca bu ülkelerin 2 ve 3. ligleri de yine bu dönemde bültende ki yerlerini alacaktır.

1 Haziran 2014 tarihinden itibaren her yaz döneminde olduğu gibi bu dönemde de sizleri yalnız bırakmayacağımızı ve bültende karşılaşma olduğu sürece kupon paylaşımlarına devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Peki bu ligler arasında en kazançlı olanları hangileri?

Geçtiğimiz yaz dönemlerine baktığımızda özellikle İsveç, Norveç ve Finlandiya liglerinin ekmeğini çok fazla yediğimizi söyleyebiliriz. Bunun en büyük nedeni hem bu liglerin sürprize daha açık olması, hem de diğer Amerika, Brezilya, Çin gibi diğer ligler ile arasında bulunan saat farkından ötürü uzmanlarımızı bu ligleri daha çok tercih etmesidir.

Basketbol liglerinde durum ne olacak? Devam eden ya da başlayacak lig var mı?

Futbola nazaran çok daha az karşılaşmanın olacağını üzülerek belirtmek isteriz. Ama çok fazla da üzülmeye gerek yok, çünkü normal sezonda da basketbol bülteninde futbola göre daha az karşılaşma yer almaktadır. Buna rağmen özellikle Amerika Gençler Ligi ve Avrupa ‘da bazı liglerin az da olsa karşılaşmaları bültende yer alacaktır.

Sona eren ligler ne zaman başlayacak peki?

Her ne kadar dışarıdan baktığımızda yaz dönemi yaklaşık 2 ay sürecek gibi görünse de, gerek UEFA Avrupa Ligi, gerekse de Şampiyonlar Ligi ön eleme turlarından ötürü hazırlık karşılaşmaları çok daha erken başlamış olacak. Bu da geçtiğimiz sezonlara baktığımızda 4 haftalık kadar bir ayrılık olacağını bizlere gösteriyor. Yani uzun lafın kısası çok bir şey kaybetmemiş oluyorsunuz.

Sitenizde durumlar ne olacak? Yaz döneminde siz de ara verecek misiniz?

Tabii ki hayır! 3. yılımızı geride bırakacağımız bu sektörde 1 Haziran 2014 tarihinden itibaren tüm yaz dönemlerinde kupon paylaşımı yaptık. Yukarıda da belirttiğimiz üzere; bültende karşılaşma olduğu sürece kupon paylaşımlarımız ara vermeksizin devam edecektir.

Henüz ligler bitmemiş olsa bile, yaz dönemi için şimdiden herkese bol kazançlar diliyoruz.


Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  21 Şubat Çarşamba - 83
  20 Şubat Salı - 91
  19 Şubat Pazartesi - 100
  18 Şubat Pazar - 96
  17 Şubat Cumartesi - 87
  16 Şubat Cuma - 85
  15 Şubat Perşembe - 89
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Ocak 2018 - 92%
  Aralık 2017 - 90%
  Kasım 2017 - 91%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar

  Değişen oranlara aldanmayın! Oranın değişmesi tutacağı anlamına gelmez.