! BEDAVA 15₺ BONUS SADECE Bets10 'DA !

9 Kasım 2015 Editör Notları

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

Herkese Merhaba,
Tartışmasız Türkiye’nin en iddaalı tahmin sitesi macvurgunu.net ‘da bir günü daha geride bıraktık. Peki bu günde neler oldu? Kimler kazandı? Hangi uzmanın tahminleri daha başarılıydı? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabileceksiniz.

– “Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır!” (Mustafa Kemal Atatürk)

Bazen tek bir cümle anlatır hikayenin tamamını.. Bu aynı spoiler verilmiş bir filmi izlemek gibi. Bazen de destanlar yazsanız yine de ifade edemezsiniz tek bir cümlesini. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ‘ü ölümünün 77. yılında saygı, sevgi, özlem ve minnetle anıyoruz.

Pazartesi Bülteninde Neler Yaşandı?

Bülten detaylarına geçmeden önce yine sitemizde yaptığımız 1 güncellemeden bahsetmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Facebook API güncellemesi yaşanmıştı ve bundan dolayı “Facebook ile Giriş Yap” butonumuz stabil şekilde çalışmamıştı. Ancak bugünden itibaren entegrasyonumuz yenilendi ve güncel API ile sorunsuz hale getirildi.

Pazartesi günleri hafta sonu bültenlerinin kaymak günleridir ve her hafta olduğu gibi bu hafta da bunun kaymadığını hep beraber yedik. Bu denli zorlu bültenlerin en güzel tarafı uzmanların ortak tahminleriyle çok rahat şekilde günü atlatabiliyor olmamızdır. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aydan itibaren zorlu ve kısıtlı maç sayısının olduğu bültenlerde uzmanların tek tek kuponlarını yayınlamak yerine sadece MV Özel Kuponlarını yayınlıyoruz. Bu sayede hem daha yüksek başarı oranı yakalanmış oluyor, hem de benzer tahminler için birden fazla puan harcamamış oluyorsunuz.

Salı bültenini incelediğimizde ülkelerin 2. lig maçlarını görüyoruz. Yine zorlu bir bültenin bizleri beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak dün de söylediğimiz gibi, az maç olması uzmanların daha derin analizler yapmasını sağlıyor. Bu da hepimiz için çok daha büyük bir avantaj haline geliyor.

Acaba Hangisi?

Tek seçeneğiyle MV Özel! Bültende az maç olmasından dolayı sadece MV Özel Kuponunu yayınlamıştık. O da bizi yanıltmadı ve hem banko hem de sürpriz tahminleriyle kazandırarak takipçilerine bol kazançlı bir gün yaşattı.

Peki Uzmanların Genel Performansı Nasıldı?

MV Özel 4 Banko 2 Sürpriz tahminli kuponuyla günün yayınlanan tek kuponu olmasına rağmen, yine de kazandırmasını bileniydi. Aslında onun eşliğinde tüm uzmanlarımızı tebrik etmek gerekir, çünkü bildiğiniz üzere MV Özel Kuponları uzmanların ortak tahminlerinden derlenerek yayınlanmaktadır.

Peki 10 Kasım 2015 Bülteninde Bizi Neler Bekliyor?

Az maç olması uzmanlarımız için yine büyük bir avantaj olacaktır. Bununla birlikte 2. lig maçlarının olması sürpriz tahminleri de beraberinde getirecektir. Yine herkes için kazançlı olacak bir gün yaşayacağımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle de şimdiden tüm üyelerimizi tebrik eder, bol kazançlar dileriz.

9 Kasım 2015 bülteninin geneline baktığımızda ise 6 Tahminde 6 Tutan Tahmin ile %100 ‘lük bir başarı gösteren uzmanlarımızı tebrik eder, üyelerimize de bol kazançlar dileriz.

macvurgunu.net
Kazancınızı şansa bırakmayın..

9 KASIM 2015 TUTAN TAHMİNLER LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

9 Mart Cumartesi - 100%
8 Mart Cuma -70%
7 Mart Perşembe - 75%
6 Mart Çarşamba - 50%
5 Mart Salı - 100%
4 Mart Pazartesi - 50%
3 Mart Pazar - 100%
* Her Gün Güncellenmektedir

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Kaybedince hırs yapmayın! Bazen durmayı bilmek en büyük kazançtır.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları