7-16 Kasım 2017 Tutan İddaa Kuponları | Macvurgunu.net

7-16 Kasım 2017 Tutan İddaa Kuponları

! BUGÜNE ÖZEL EN YÜKSEK ORAN GARANTİSİ SADECE NGSBAHİS 'TE !

7-16 Kasım 2017 tarihleri arasında tutan iddaa kuponlarını bu bölümde bulabilirsiniz. Görsellerin üzerine tıklayarak kuponları daha net görebilir, tahminleri kontrol edebilirsiniz.

7-16 Kasım 2017 Tarihleri Arasında Tahmincilerin Başarı Oranları Nasıldı?
Görkemli bir giriş yaptığımız Kasım ayının ilk haftasından sonra gelen lig arası biraz dengemizi bozmuş olsa da, toparlanmasını çabuk bildik. Özellikle bu dönemde son 17 kuponunda 14 başarı sağlayan MV Özel ‘de düşüş yaşanırken, MrKupon, Tahminist ve Bet Advisor takipçilerine kazandırmaya devam eden uzmanlar arasında yer aldı. MrKupon ‘a ayrı bir parantez açmamız gerekirse de, Ekim ayının son haftasından itibaren yayınladığı kuponların tamamına başarı sağlayarak takipçilerine en çok kazandıran uzman olmayı başardı. Kısaca her ne kadar beklentilerimizin biraz altında geçse de, yine başarılı sayabileceğimiz bir 10 günü geride bıraktık. Başta MrKupon, Tahminist ve Bet Advisor olmak üzere tüm uzmanlarımızı bir kez daha tebrik ediyoruz ve bu harika kuponları değerlendiren tüm üyelerimizin ise kazançlarının devamını diliyoruz.


16 Kasım 2017 tarihine ait tutan kupon görselleri gün içerisinde listemize eklenecektir.


Tüm Kazanan Kuponları Gör

Tüm Kazanan Kuponları Gör

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  17 Şubat Cumartesi - 87
  16 Şubat Cuma - 85
  15 Şubat Perşembe - 89
  14 Şubat Çarşamba - 84
  13 Şubat Salı - 100
  12 Şubat Pazartesi - 100
  11 Şubat Pazar - 100
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Ocak 2018 - 92%
  Aralık 2017 - 90%
  Kasım 2017 - 91%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar

  Sürpriz maçlarınız için sistemi kullanmaktan çekinmeyin! Bu size birçok kazanç sağlayabilir.