28-29 Kasım 2015 Editör Notları

28-29 Kasım 2015 Editör Notları

Herkese Merhaba,
Tartışmasız Türkiye’nin en iddaalı tahmin sitesi macvurgunu.net ‘da bir günü daha geride bıraktık. Peki bu günde neler oldu? Kimler kazandı? Hangi uzmanın tahminleri daha başarılıydı? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Bülten detaylarına geçmeden önce küçük bir bilgilendirme yapmak istiyoruz; 29 Kasım 2015 tarihinde Zorunlu Sistem Güncellemesi yapıldığından dolayı kupon paylaşımı yapılmamıştır.

Cumartesi-Pazar Bülteninde Neler Yaşandı?

BOL KAZANÇ! Cumartesi bültenini tek kelime ile anlatmak gerekirse o da, KAZANÇ olurdu. Eski üyelerimizin de bildiği üzere hafta sonu bültenleri uzmanlarımızın başarı oranlarının tavan yaptığı, hem banko hem de sürpriz tahminlerle dolu kazancın bol olduğu bültenlerdir. Hal böyle olunca hemen 1 gün öncesinde uyarısını yaptığımız kazanç faktörü ortaya çıkıyor.

Maç analizlerine gelecek olursak ise, sevinerek söylemek gerekir ki cumartesi bülteninde büyük sürprizler ve hayal kırıklığı yaratan maçlar karşımıza çıkmadı. Uzmanlarımız tüm tahminlerinde nokta atışı yaparak yüksek başarılar sağladı.

Pazartesi bülteninde bizi neler bekliyor? Uzmanların kuponları paylaşılacak mı? Yine kazanç sağlanacak mı? vb. sorularınızın cevabını ise yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Acaba Hangisi?

Bet Advisor! Aynı geçen hafta olduğu gibi bu haftada kazandırmaya devam etti ve Jeremy Price eşliğinde takipçilerini kazanca boğan uzman oldu.

Peki Uzmanların Genel Performansı Nasıldı?

BetAdvisor 4 Banko 3 Sürpriz tahminli kuponuyla güne damga vuran uzman oldu. Sadece banko değil, sürpriz tahminlerin de başarılı olduğu kuponda özellikle Jeremy Price faktörü yine büyük etki yarattı.

Tahminist 4 Banko 2 Sürpriz tahminli kuponuyla günün en çok kazandıran diğer uzmanı oldu. Son zamanlarda kupon stilini değiştiren Tahminist Ekibi, bu haliyle kazandırmaya devam ederek büyük sevinç yarattı.

Rekortmen 4 Banko 2 Sürpriz tahminli kuponuyla kazandırmaya devam etti. Ve her cumartesi olduğu gibi bugünde de kazandırmasını bilen taraf oldu.

MV Özel 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla yine fark yaratan uzmanlardan oldu. Uzmanların ortak tahminlerinden derlediğimiz MV Özel Kuponları özellikle son 2-3 haftalık süreçte ki yükselişine devam etmeyi başardı.

Peki 30 Kasım 2015 Bülteninde Bizi Neler Bekliyor?

Bülteni incelediğimizde ilaç gibi bir günün bizi beklediğini söyleyebiliriz. Bültende fazla maç olmaması daha derin analizler yapılmasını, hafta sonu bülteninin son gün olması da yine herkesin kazanacağı bir günü bize yaşatacaktır. Özellikle uzmanların banko tahminlerinden ziyade sürpriz tahminlerinde büyük başarılar beklediğimiz günde, şimdiden tüm üyelerimizi tebrik ederiz.

28-29 Kasım 2015 bülteninin geneline baktığımızda ise 27 Tahminde 24 Tutan Tahmin ile %89 ‘luk bir başarı gösteren uzmanlarımızı tebrik eder, üyelerimize de bol kazançlar dileriz.

macvurgunu.net
Kazancınızı şansa bırakmayın..

28-29 KASIM 2015 TUTAN TAHMİNLER LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  4 Aralık Pazar - 88%
  3 Aralık Cumartesi - 82%
  2 Aralık Cuma - 94%
  1 Aralık Perşembe - 81%
  30 Kasım Çarşamba - 89%
  29 Kasım Salı - 87%
  28 Kasım Pazartesi - 83%
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Kasım 2016 - 91%
  Ekim 2016 - 90%
  Eylül 2016 - 93%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar