24 Eylül 2015 Editör Notları

24 Eylül 2015 Editör Notları

Herkese Merhaba,
Tartışmasız Türkiye’nin en iddaalı tahmin sitesi macvurgunu.net ‘da bir günü daha geride bıraktık. Peki bu günde neler oldu? Kimler kazandı? Hangi uzmanın tahminleri daha başarılıydı? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Perşembe Bülteninde Neler Yaşandı?

Bayramın ilk gününde Rekortmen beklenmedik şekilde hayal kırıklığı yaratırken, Bet Advisor yine güldüren taraf oldu. Son zamanlarda ki yükselişi ile iyice dikkat çeken Bet Advisor Ekibi, sezonun ilk haftalarının geride kalmasıyla birlikte yükselen grafiğine devam etmesini bildi.

Salı ve Çarşamba bültenlerine nazaran daha kısır geçen perşembe bülteni, özellikle düello ve gece maçları için beklenmedik sürprizler ile geçti.

Bet Advisor Yükselişte!

Son zamanların yükselen uzmanı Bet Advisor, Jeremy Price ile 2. gününde de takipçilerini sevindirmesini bildi. Özellikle Tahminist ve Rekortmen ‘in sustuğu bu son 2 günde takipçilerine kazandırarak bir kez daha ustalığını konuşturmuş oldu. Kendisini ve takipçilerini bir kez daha sizlerin huzurunda tebrik ediyoruz.

Peki Uzmanların Genel Performansı Nasıldı?

Ne çok iyi idi, ne de çok kötü. Kısır geçen bültende özellikle gece maçları iddaa severleri ters köşe yaptı bu da sonuca yansıdı. Ancak yine de çarşambanın kahramanı perşembe de sahne aldı ve böylesine kısır geçen bültende güldüren taraf oldu.

BetAdvisor 4 Banko 2 Sürpriz tahminli kuponuyla günün en çok kazandıranı oldu. Banko tahminleri kadar sürpriz tahminleriyle de takipçilerini sevindirmesini bilen uzman bir kez daha takipçilerini sevindiren taraf oldu ve kendi kazandırma serisini başlatmış oldu.

BankoKasa 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla günün bir diğer kazandıran oldu. Her ne kadar düello karşılaşmasıyla küçük bir darbe yese de, kupon genelinde sağladığı başarı zorlu bültenin sevindiren tarafı oldu.

Peki 25 Eylül 2015 Bülteninde Bizi Neler Bekliyor?

Çok şükür beklediğimiz hafta sonu bültenine adımımızı attık. Hiç kuşkusuz bültenin tamamında bol kazanç sağlayacağımız bayramın 2. gününde tüm uzmanlarımızdan tam performans bekliyoruz. Sizlerin de geçen haftalardan bildiği üzere hafta sonu bültenleri bol kazancın ve yüksek başarı oranlarının sahne olduğu bültenlerdir. Hal böyle olunca da tüm üyelerimizi şimdiden tebrik ediyoruz.

24 Eylül 2015 bülteninin geneline baktığımızda ise 20 Tahminde 16 Tutan Tahmin ile %80 ‘lik bir başarı gösteren uzmanlarımızı tebrik eder, üyelerimize de bol kazançlar dileriz.

macvurgunu.net
Kazancınızı şansa bırakmayın..

24 EYLÜL 2015 TUTAN TAHMİNLER LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  4 Aralık Pazar - 88%
  3 Aralık Cumartesi - 82%
  2 Aralık Cuma - 94%
  1 Aralık Perşembe - 81%
  30 Kasım Çarşamba - 89%
  29 Kasım Salı - 87%
  28 Kasım Pazartesi - 83%
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Kasım 2016 - 91%
  Ekim 2016 - 90%
  Eylül 2016 - 93%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar