! BEDAVA 15₺ BONUS SADECE Bets10 'DA !

20 Eylül 2015 Editör Notları

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

Herkese Merhaba,
Tartışmasız Türkiye’nin en iddaalı tahmin sitesi macvurgunu.net ‘da bir günü daha geride bıraktık. Peki bu günde neler oldu? Kimler kazandı? Hangi uzmanın tahminleri daha başarılıydı? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Pazar Bülteninde Neler Yaşandı?

Yine harika geçen bir pazar bültenini 22 oranlı 1/2 sürpriz tahminiyle geride bıraktık. Ama bülten detaylarına geçmeden önce, Bet Advisor ekibinden Jeremy Price ‘ı tebrik etmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere MV Özel kuponlarında uzmanların ortak ve tercih edilebilir sürpriz tahminlerini yayınlıyoruz.

451 No’lu M. Saransk – Cska Moskova karşılaşması için Jeremy Price ‘ın yaptığı 22 oranlı 1/2 sürpriz tahminini kutluyoruz. Ve hemen bülten detaylarına geçiyoruz.

Ona Ne Desek Az Gelir!

Pazar bülteninde her ne kadar tüm uzmanlar kazandırmış olsa da, sizin de bildiğiniz üzere Tahminist yine sürpriz tahminleriyle en çok kazandıran taraf oldu. Bildiğiniz üzere 10 günlük üst üste kazandırma serisine cuma günü ara veren Tahminist, bu aradan sonra kaldığı yerden devam etmesini bildi. Kendisini ve takipçilerin bir kez daha tebrik ediyoruz.

Peki Uzmanların Genel Performansı Nasıldı?

Tahminist 4 Banko 3 Sürpriz tahminli kuponuyla günün en çok kazandıranı oldu. 3 Sürpriz tahmininin tamamının tutması yine Tahminist’i listenin başına oturttu.

Rekortmen 4 Banko 2 Sürpriz tahminli kuponuyla günün en çok kazandıran 2. uzmanı oldu. Cumartesi gününün kaybedeni, pazar gününün yıldızı olmasını başardı. Uzun soluklu kazandırma serisine de 1 günlük aradan sonra devam etmesini bildi.

MV Özel 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla günün kazandıranları arasındaydı. Tek sürprizi 22 oranlı 1/2 sürpriz tahmini olan uzman, onda da güldüren taraf olarak takipçilerini kazanca boğmasını bildi.

BankoKasa 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla günün bir diğer kazandıranı oldu. Alışa gelmiş kuponları dışında garanti maçlarla çevrili kuponuyla takipçilerine kazandıran BankoKasa, tek sürpriziyle de takipçilerinin kazancına kazanç katan taraf oldu.

Bet Advisor 4 Banko 1 Sürpriz tahminli kuponuyla kazandırmasını bilenlerdendi. Ivan Kacic bu kuponuyla bir yandan güven tazelerken, bir yandan da takipçilerini kazanca boğan taraf oldu.

Peki 21 Eylül 2015 Bülteninde Bizi Neler Bekliyor?

Hafta sonu bülteninin son gününde yine büyük kazançlar beklediğimizi söyleyebiliriz. Bültende ki maç sayısının azlığı, uzmanların daha derin analizler yapmasını sağlayacaktır. Özellikle bankolar kadar sürpriz tahminlerin de bol kazanç getireceğini düşündüğümüz günde, bayram haftasına bol kazançlı bir başlangıç yapacağımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

20 Eylül 2015 bülteninin geneline baktığımızda ise 23 Tahminde 20 Tutan Tahmin ile %87 ‘lik bir başarı gösteren uzmanlarımızı tebrik eder, üyelerimize de bol kazançlar dileriz.

macvurgunu.net
Kazancınızı şansa bırakmayın..

20 EYLÜL 2015 TUTAN TAHMİNLER LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

9 Mart Cumartesi - 100%
8 Mart Cuma -70%
7 Mart Perşembe - 75%
6 Mart Çarşamba - 50%
5 Mart Salı - 100%
4 Mart Pazartesi - 50%
3 Mart Pazar - 100%
* Her Gün Güncellenmektedir

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Ülkelerin yerel kupalarından sakının! Takımlar yedeklerle çıkabilmektedir.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları