12-14 Temmuz 2016 Editör Notları

12-14 Temmuz 2016 Editör Notları

Herkese Merhaba,
Tartışmasız Türkiye’nin en iddaalı tahmin sitesi macvurgunu.net ‘da bir günü daha geride bıraktık. Peki bu bültende kimler kazandı? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabileceksiniz.

12 – 14 Temmuz bültenlerinde neler yaşandı?

Böyle günlerde ne editör notlarını yazmak istiyoruz, ne de kupon paylaşımı yapmak.. Maalesef ki terör yine yüzünü gösterdi ve Fransa ‘da kelimenin tam anlamıyla katliam yaptı. 14 Temmuz Ulusal Fransa Kutlamalarında kalabalığın için dalan Kamyon 80 ‘den fazla kişinin ölmesine neden oldu. MV Ekibi olarak tek dileğimiz, bu tip eylemlerin artık son bulması ve dünyada o özlenen barışın gelmesidir.

Üzülerek bülten detaylarına geçiyoruz.. Hafta içi bülteninin her gününde kazanç vardı, özellikle Bet Advisor hafta sonu başladığı kazandırma serisine hafta içi de devam etti ve takipçilerine yüksek kazançlar sağladı. Sadece banko değil, sürpriz tahminlerde de sağlanılan bu başarı yeni sezon öncesi tüm üyelerimizi fazlasıyla heyecanlandırdı diyebiliriz.

Uzman kuponlarına ait detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Öncelikle tahmin anketi ve günün dikkat çeken olaylarına değinmek istiyoruz.

Puan Paketi Hediyeli Tahmin Anketini Kim Kazandı?

12 Temmuz 2016 tarihinde sizlere 455 No’lu Galatasaray – Thun karşılaşmasının kazananı kim olur diye sormuştuk. 3Bin ‘e yakın kişinin katıldığı ankette %24.0 oyla 726 kişi Berabere Biter dedi. Bunlar arasından 99TL değerinde 150 Puanlık Large Puan Paketi kazanan şanslı üyemiz ise; maxfactor26 oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

13 Temmuz 2016 tarihinde sizlere 526 No’lu Dundalk – Hafnarfjordur karşılaşmasının kazananı kim olur diye sormuştuk. 4Bin ‘e yakın kişinin katıldığı ankette %28.9 oyla 1253 kişi Berabere Biter dedi. Bunlar arasından 99TL değerinde 150 Puanlık Large Puan Paketi kazanan şanslı üyemiz ise; salim1903 oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

14 Temmuz 2016 tarihinde sizlere 570 No’lu Beroe – Helsinki karşılaşmasının kazananı kim olur diye sormuştuk. 3Bin500 ‘e yakın kişinin katıldığı ankette %32.7 oyla 1126 kişi Berabere Biter dedi. Bunlar arasından 99TL değerinde 150 Puanlık Large Puan Paketi kazanan şanslı üyemiz ise; allama06 oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

Günün Dikkat Çeken Olayı Neydi?

Bültende karşılaşmaların artmasıyla birlikte uzman kuponlarımızın %100 ‘ü bulan başarı oranları hem güne, hem de bültene damga vurdu diyebiliriz. Bu nedenden dolayı bültenin en dikkat çekici olayı bu oldu.

Hafta sonu bülteninde bizi neler bekliyor? Uzmanların kuponları paylaşılacak mı? Yine kazanç sağlanacak mı? vb. sorularınızın cevabını ise yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Acaba Hangisi?

Bet Advisor! Diğer uzman kuponlarımız MV Özel, BankoKasa ve Tahminist ‘de her ne kadar takipçilerine kazançlı bir bülten yaşatmış olsa da, kazandırma serisine ara vermeden devam eden Bet Advisor Ekibi bültene damga vuran isim oldu. Jeremy Price ‘ı ve takipçilerini bir kez daha tebrik ediyoruz.

Peki Hafta sonu Bülteninde Bizi Neler Bekliyor?

200 ‘ün üstünde karşılaşmanın olduğu hafta sonu bülteninde yine bol kazanç sizleri bekliyor olacak. Bu kadar karşılaşmanın olması, aynı hafta içi bülteninde olduğu gibi banko ve sürpriz tahminlerde de yüksek başarı oranlarını beraberinde getirecektir. Hal böyle olunca da yine herkesin kazanacağı bir bültene tanıklık etmiş olacağız. Şimdiden yayınlanan kuponları değerlendirecek tüm üyelerimizi tebrik eder, kazançlarının devamını dileriz.

macvurgunu.net
Kazancınızı şansa bırakmayın..

12-14 TEMMUZ 2016 TUTAN TAHMİNLER LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

KAZANAN KUPONLAR

  Tüm Kazanan Kuponları Gör

  MV BAŞARI GRAFİĞİ

  Haftalık Başarı Grafiği

  3 Aralık Cumartesi - 82%
  2 Aralık Cuma - 94%
  1 Aralık Perşembe - 81%
  30 Kasım Çarşamba - 89%
  29 Kasım Salı - 87%
  28 Kasım Pazartesi - 83%
  27 Kasım Pazar - 100%
  * Her Gün Güncellenmektedir

  Aylık Başarı Grafiği

  Kasım 2016 - 91%
  Ekim 2016 - 90%
  Eylül 2016 - 93%
  * Her Ay Güncellenmektedir

  Son Yorumlar