! BEDAVA 15₺ BONUS SADECE Bets10 'DA !

1-15 Nisan 2018 Tutan İddaa Kuponları

! MACVURGUNU.NET ÜYELERİNE ÖZEL %200 YATIRIM BONUSU İÇİN TIKLAYIN !

1-15 Nisan 2018 tarihleri arasında tutan iddaa kuponlarını bu bölümde bulabilirsiniz. Görsellerin üzerine tıklayarak kuponları daha net görebilir, tahminleri kontrol edebilirsiniz.

1-15 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Tahmincilerin Başarı Oranları Nasıldı?
Başarı oranları ve 15 günlük detaylara geçmeden önce hafta sonu bülteni ile birlikte aktif ettiğimiz “DEV Kampanya” hakkında kısa bir bilgi geçmek istiyoruz.

Özellikle bu kampanyanın hafta sonuna denk gelmesinden ötürü ödemesini EFT ile yapmak isteyenlerden çok ciddi uzatma talepleri aldık. Üstüne bir de Cuma-Cumartesi ve Pazar bültenlerinde yayınlanan kuponların tutmasıyla bu talepler daha da arttı. Biz de MV Ekibi olarak bu talepleri geri çevirmiyoruz ve kampanyamızı 16.04.2018 (Pazartesi) saat 19:00 ‘a kadar uzatıyoruz. Unutmadan şunu hatırlatmak isteriz ki; 2018-2019 sezonuna kadar yeni bir kampanyada düzenlenmeyecek. Kampanya detayları için lütfen tıklayınız.

15 Günlük istatistiklere geçecek olursak ise; MV Özel ‘i yine en başa yazsak hata etmemiş oluruz. Harika bir dönemden geçiyor ve hemen hemen yayınladığı her kuponuyla kazandırmaya devam ediyor. Ayrıca diğer uzmanlarımız olan BankoKasa, MrKupon, Tahminist ve Bet Advisor ‘dan da beklenen destek fazlasıyla geldi. 15 günün 4 ‘ünde %100 başarı sağlandı, ayrıca başarı oranı bu 15 günlük süreçte %84 – %88 ‘lik aralığında seyir etti. Bu noktada başta MV Özel, BankoKasa ve Bet Advisor olmak üzere tüm uzmanlarımızı bir kez daha sizlerin huzurunda tebrik ediyor, bu harika kuponları değerlendiren tüm üyelerimizin ise kazançlarının devamını diliyoruz.


14-15 Nisan 2018 tarihlerine ait Tutan Kupon Görselleri gün içerisinde listemize eklenecektir.


Tüm Kazanan Kuponları Gör
[tz_plusgallery id=”100″]
Tüm Kazanan Kuponları Gör

Güncel Yorum Kuralları İçin Tıklayın
GENEL YORUM KURALLARI
1. Üye / Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği Site ’de paylaşamaz. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye / Üyeler ’e aittir. MACVURGUNU.NET , Üye / Üyeler tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site ’de yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. MACVURGUNU.NET , başta yukarıda sayılan hususlar olmak üzere emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu ’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye / Üyeler ’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder.
2. Kuponlarda yer alan maç tahminlerini yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Tamamı büyük harfler ile yazılmış yorumlar onaylanmaz.
4. Türkçe karakter yerine ingilizce karakter kullanılan yorumlar onaylanmaz.
5. Tüm destek taleplerine 7/24 yanıt verilmektedir, bu nedenle aynı yorumu üst üste 24 saat geçmeden göndermek yasaktır. Aksi takdirde hesabınız Flood Sistemine takılır ve yorum yetkiniz başta 24 saat, tekrarında ise süresiz olarak askıya alınır.
6. Sitemize kayıt tarihi 1 Yıldan eskiye dayanan üyelerimizin yorumları otomatik onaylanır. Kayıt tarihi 1 Yıldan yeni olan üyelerimizin yorumları öncelikle editör onayına sunulur. Yorum kurallarına uyduğu takdirde sitemizde yayınlanır.
7. Yorum yapan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelerimizin yorumları kesinlikle onaylanmaz.

MV BAŞARI GRAFİĞİ

Haftalık Başarı Grafiği

9 Mart Cumartesi - 100%
8 Mart Cuma -70%
7 Mart Perşembe - 75%
6 Mart Çarşamba - 50%
5 Mart Salı - 100%
4 Mart Pazartesi - 50%
3 Mart Pazar - 100%
* Her Gün Güncellenmektedir

Aylık Başarı Grafiği

Aralık 2018 - 92%
Kasım 2018 - 90%
Ekim 2018 - 91%
* Her Ay Güncellenmektedir

Son Yorumlar

Geçim kaynağı olarak görmeyin! Hobi ya da ek gelir olarak düşünerek oynayın.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları